SIA „Sporta centrs „Mežaparks”” aicina darbā PASĀKUMU KOORDINATORI/U

Augošs un uz attīstību orientēts uzņēmums meklē enerģisku personību, kurai/m piemīt vēlme organizēt un piedalīties sporta un citu pasākumu koordinēšanā.

Darba pienākumi:

  • Sporta un citu pasākumu koordinēšana un organizēšana.
  • Sporta bāzes/ telpu iekārtošanu un sagatavošanu pasākumiem.
  • Sporta un citu aktivitāšu atspoguļošana sociālajos medijos.
  • Sadarbība ar sporta organizācijām un citiem sadarbības partneriem.
  • Jaunu sadarbības partneru un klientu piesaiste.
  • ES fondu un citus finanšu līdzekļu piesaiste sporta pasākumu organizēšanai.
  • Sagatavot budžetu atbilstoši pasākumu plānam un sekot līdzi tā izlietojumam.
  • Veikt pasākumu analīzi un izstrādāt priekšlikumus turpmākai uzņēmuma attīstībai.

Prasības kandidātiem:

  • Vidējā izglītība vai augstāka (var būt students/-e)
  • Valsts valodas zināšanas atbilstoši Valsts valodas likumam, citu valodu zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību.
  • Labas komunikāciju un organizatoriskās spējas.
  • Labas MS Office zināšanas.
  • Spēja strādāt patstāvīgi un sasniegt izvirzītos mērķus.
  • Augsta atbildības sajūta.
  • Pārzināt budžeta veidošanas principus.
  • Vēlama darba pieredze sporta jomā, projektu vadībā.
  • Vēlama B kategorijas auto vadītāja apliecība.

Piedāvājam:

  • Atalgojumu 900 EUR bruto.
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu.
  • Pilnas slodzes darbu, ko iespējams apvienot ar studijām.
  • Interesantu un atbildīgu darbu.
  • Iespēju sevi profesionāli pilnveidot.
  • Atbilstoši darbam un pieredzei augošu atalgojumu.

Gaidīsim jūsu CV un pieteikuma vēstuli līdz šā gada 17.februārim elektronisku uz e-pastu birojs@scmezaparks.lv vai  iesniedzot personīgi R.Feldmaņa ielā 11, Rīgā!

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām!

Kontaktinformācija:
Ieva Zunda
Valdes locekle
Tālrunis + 371 67557988
e-pasts: birojs@scmezaparks.lv