SIA “Sporta centrs “Mežaparks”” aicina darbā Saimniecības un tehnisko menedžeri

Galvenie pienākumi:

  • Uzraudzīt un koordinēt SC Mežaparks ēku un teritorijas tehnisko funkcionalitāti, nodrošinot SC Mežaparks nepārtrauktu darbību
  • Nodrošināt teritorijas, ēku un materiāli tehnisko līdzekļu tehnisko stāvokli un sakoptību atbilstoši to funkcionālajam pielietojumam
  • Uzraudzīt un kontrolēt saimnieciskajā darbā pielietojamo tehnisko līdzekļu izmantošanu atbilstoši to ekspluatācijas noteikumiem
  • Nodrošināt un uzraudzīt ar darba drošību un ugunsdrošību saistīto jautājumu izpildi un  aktualizēšanu atbilstoši LR normatīvajos aktos noteiktajam
  • Piedalīties SC Mežaparks attīstības plāna izstrādē, uzturēšanā un aktualizēšanā savas kompetences ietvaros
  • Izstrādāt, uzturēt un aktualizēt tehnisko dokumentāciju

Prasības kandidātiem:

  • Augstākā izglītība
  • Iepriekšējā profesionālā pieredze saimniecības vadītāja, tehniskā vadītāja, saimnieciskā direktora vai līdzvērtīgā amatā
  • Zināšanas, izpratne un  pieredze darbā ar inženiertehnisko komunikāciju sistēmām
  • Vēlamas zināšanas un pieredze sporta objektu un/vai viesnīcu tehniskās un saimnieciskās pārvaldības jomā
  • Vēlama pieredze darba drošības un ugunsdrošības jautājumos
  • Spēja atrast un analizēt darbam nepieciešamo informāciju
  • Spēja patstāvīgi plānot darba izpildi noteiktajā termiņā
  • Pieredze cilvēku vadīšanā
  • Atsaucība, pašiniciatīva un vēlme strādāt

Mēs piedāvājam:

  • Sportisku un starptautisku darba vidi
  • Draudzīgus un atsaucīgus kolēģus
  • Stabilu atalgojumu
  • Darbu skaistā vietā

Gaidīsim Jūsu CV un pieteikuma vēstuli līdz šā gada 15.novembrim

elektronisku uz e-pastu birojs@scmezaparks.lv vai

 iesniedzot personīgi R.Feldmaņa ielā 11, Rīgā

Pateicamies par atsaucību un sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām!

Kontaktinformācija:

SIA „Sporta centrs „,Mežaparks””

Reģistrācijas Nr. 40003044327

Adrese: R.Feldmaņa ielā 11, Rīgā

Tālrunis + 371 67557988

e-pasts: birojs@scmezaparks.lv